O Bankadan Dev Kredi Kampanyası! Kimlik Numarası Yeterli Olacak

QNB Finansbank, müşterilerine yönelik yeni bir kampanya başlattı.

YENİ MÜŞTERİLERE ÖZEL

Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşları hedef alan bu kampanya kapsamında, mobil uygulama üzerinden ilk defa müşteri olanlar için faizsiz kredi imkanı sunulacak.

30 BİN TL’YE KADAR KREDİ VERİLİYOR

QNB Finansbank’ın yeni kampanyası, mobil uygulama aracılığıyla başvuru yapacak olanlara 10.000 TL tutarında 6 ay vadeli faizsiz ihtiyaç kredisi ve 20.000 TL tutarında 3 ay vadeli faizsiz taksitli nakit avans seçenekleri sunuyor. Toplamda 30.000 TL’ye kadar çekilebilecek bu krediler, acil nakit ihtiyacı olan müşterilere önemli bir finansal destek sağlayacak.

MOBİL BANKACILIK MÜŞTERİSİ OLMAK YETERLİ

Kampanyadan yararlanmak isteyenler, QNB Finansbank’ın mobil uygulamasını indirerek müşteri olabilirler. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra kimlik bilgilerini doğrulayan kullanıcılar, “Müşteri Ol” seçeneğini kullanarak başvuruda bulunabilirler. Başvuru sürecinde banka, müşteri temsilcisi ile görüntülü görüşme yaparak kimlik bilgilerini ve kişisel bilgileri doğrulamayı sağlayacak.

QNB Finansbank’ın faizsiz kredi kampanyası, müşterilerine kolay ve hızlı bir şekilde nakit ihtiyaçlarını karşılama imkanı sunarken, kampanya şartları ve süresi bankanın belirlediği yönergeler doğrultusunda geçerli olacak. Kampanyadan faydalanmak isteyenler, bankanın mobil uygulaması üzerinden detaylı bilgiye ve başvuru adımlarına ulaşabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x