Dev Bitcoin Balinası da Alıyor: PENDLE Coin ve Bu 9’una Dikkat!

Kripto para piyasası, önde gelen bir kripto balinasının önemli bir satın alımı ve kurumsal yatırımcıların artan faaliyetleri sonrasında bugün, 6 Mayıs’ta Pendle (PENDLE coin) için satın alma baskısında bir artışa tanık oldu.

Arthur Hayes, PENDLE coin alıyor

On chain analist Yu Jin, BitMEX’in kurucu ortağı Arthur Hayes’in, önde gelen kripto likidite sağlayıcısı Wintermute aracılığıyla sadece beş saat önce şaşırtıcı bir şekilde 500.000 USDC değerinde PENDLE tokeni satın aldığını açıkladı. Bu son satın alma, Hayes’in mevcut varlıklarına katkıda bulunarak toplam PENDLE portföyünü şu anda yaklaşık 8,08 milyon dolar değerinde olan 1,555 milyon tokene çıkarıyor.

Veriler, Hayes’in PENDLE’ı stratejik olarak biriktirdiğini gösteriyor. Son satın alma, token başına 5,07 dolar fiyatla yapıldı. Bu, geçmişte daha da düşük fiyatlarla potansiyel bir satın alma çılgınlığına işaret ediyor. Analistler, Hayes’in PENDLE başına ortalama maliyetinin 2,02 dolar civarında olduğunu tahmin ediyor, bu da 4,89 milyon dolarlık önemli bir değişken kar veya %155’lik şaşırtıcı bir yatırım getirisi anlamına geliyor.

Akıllı paranın odağında da PENDLE ve 9 kripto var

Hayes’in önemli miktarda satın alması, kripto para birimi topluluğunda dalgalanmalara neden oldu ve Pendle’a yönelik yükseliş eğilimine ilişkin spekülasyonları ateşledi. Bu gelişme, Ethereum (ETH) ağına giderek daha fazla fon tahsis eden “Akıllı Para”nın daha geniş bir eğiliminin ortasında geliyor. Önde gelen blockchain analiz platformu Nansen’e göre, son 24 saatte çeşitli Ethereum tabanlı tokenlara önemli bir sermaye akışı görüldü ve PENDLE ilk on arasında yer aldı. Nansen verilerine göre son 24 saatte Ethereum ağındaki en yüksek girişlerin dökümü şöyle:

  • Gal: 5.914.382 Dolar
  • WBTC: 3.610.083 Dolar
  • rsETH: 2.443.428 Dolar
  • eETH: 2.379.788 Dolar
  • SAND: 2.272.415 Dolar
  • YGG: 1.488.675 Dolar
  • INJ: 850.991 Dolar
  • PEPE: 695.635 Dolar
  • PENDLE: 602.924 Dolar
  • stETH: 415.350 Dolar

Bu gelişmelerin bir araya gelmesi (önemli bir balinanın PENDLE biriktirmesi ve Ethereum ağına yönelik kurumsal ilginin artması) PENDLE fiyatında bir artışa yol açtı. Bu yazının yazıldığı sırada PENDLE, bu tür yüksek profilli yatırımların ve daha geniş pazar eğilimlerinin potansiyel etkisini vurgulayan önemli bir fiyat artışı yaşıyor. Hayes’in satın alımının ve Akıllı Para faaliyetlerindeki artışın ardındaki spesifik nedenler belirsizliğini korurken, Pendle’ın ciddi bir ilgi çektiği açık. Bu artan ilgi, önümüzdeki gün ve haftalarda fiyatların daha da değerlenmesinin yolunu açabilir. Ancak her yatırımda olduğu gibi potansiyel yatırımcıların herhangi bir karar vermeden önce kapsamlı araştırma ve durum tespiti yapması gerekir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x